R2

- Produkty pro sportovní nadšence. U brýlí, helem, rukavic i doplňků najdete ty neužitečnější materiály a technologie, které současný svět nabízí.

SALVIA PARADISE

- je rodinná česká firma, která nabízí celou řadu bylin (sušené, mleté, masti, kapsle, extrakty), živých rostlin a semen, které pocházejí, jak z Evropy, tak i Peru, Jižní Ameriky, Afriky a jiné. Firma Salvia Paradise dbá především na kvalitu svých výrobků. Zároveň zákazníkovi nabízejí informace o původu výrobku, složení a možnosti zakoupit si libovolné množství (od g až po kg). Vzhledem k tomu, že tělo sportovce je často vystavováno, jak fyzické, tak i psychické námaze, tak je dobré mu dopřát trochu kvalitních výrobků na pročištění, posílení, obranyschopnost apod. Z široké škály produktů si vybere určitě každý.

PENCO

- Výživa pro sportovce (energetické gely, iontové nápoje, energetické tyčinky atd.) a doplňky zdravé stravy či redukční programy. Výrobky se vyznačují znamenitou chutí, přesným obsahem deklarovaného množství živin a účinných látek, stabilitou výrobku po celou dobu uvedené trvanlivosti výrobku.

HIGH5

- Světový producent doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Všechny gely, nápoje a tyčinky od společnosti HIGH5 nesou označení NATURAL - bez umělých příchutí a barviv.

EQUATOR

- Profesionální karbonová kola, která si může dovolit každý. Equator umí dodat kvalitní karbonová kola různých rozměrů se slušnou váhou, tuhostí stabilitou a zajištěným servisem.


r2_logo

salvia_logo

penco_logo

high5_logo
equator_logo